StoryEditor

U KUTIJI ŠIBICA Hrvatski rukometaši trenirat će s poznatim glumcima, na teren će izići i Enis Bešlagić i Igor Mešin

U fokusu festivala je predstavljanje vrhunskih kazališnih izvedbi, okupljajući profesionalne glumce, kazališne skupine i umjetničke entuzijaste iz Hrvatske i regije

Autor:
Lucia Palinić
07/04/2025 u 18:45 h
18667
IGOR KRALJ/PIXSELL

Hrvatski reprezentativci i igrači Rukometnog kluba Zagreb ovog će četvrtka trenirati s ekipom poznatih hrvatskih glumaca, i to povodom BOK festa, objavili su na društvenim mrežama. U Kutiji Šibica od 17 sati spojit će se sport i kultura pa najaviti legendarni rukometni BOK turnir.

Bivši će hrvatski rukometaš i lijevo krilo, Goran Šprem, tako povesti ekipu glumaca. Predvodit će ih Goran Navojec, a s njim će na teren, među ostalim, izići i Vedran Mlikota, Marko Cindrić, Igor Mešin, Enis Bešlagić, Ivan Ožegović, Paško Vukasović i drugi. A njima će se u dvorani na Trešnjevci pridružiti Filip Glavaš, Matej Mandić i Zvonimir Srna, koji će pripremiti glumce za veliki okršaj s ekipom političara na nadolazećem turniru.

"Čula sam za BOK fest, ali nikada nisam bila. Očekujem dobru atmosferu, natjecateljski duh i puno smijeha. Bit će zanimljivo vidjeti glumce na rukometnom terenu. Vjerojatno će im rukometaši pokazati kako se šutira na gol, a možda im otkriju i neku svoju taktiku za napad", rekla nam je studentica ekonomije i obožavateljica rukometa Sara Novak.

Inače, BOK fest, odnosno Bjelovarski odjeci kazališta, festival je koji se održava u Bjelovaru već više od dva desetljeća. U njegovom fokusu je predstavljanje vrhunskih kazališnih izvedbi, okupljajući profesionalne glumce, kazališne skupine i umjetničke entuzijaste iz Hrvatske i regije.

Vezani članci
01. svibanj 2025 14:17